Datum objave: 31. siječnja 2024.
Kategorija: Vijesti

NAPIŠI JEDNU LJUBAVNU

Prošle godine za Valentinovo Glazbena škola Jastrebarsko poklonila je Jaskancima jedan koncert, malo drugačiji od onih koje su navikli slušati u našoj dvorani. Koncert je bio veliki uspjeh, pa smo i ove godine odlučili podijeliti ljubav i glazbu s našim sugrađanima i organizirati drugi koncert po redu, pod nazivom “Napiši jednu ljubavnu…”
I ove godine izvođači na koncertu bit će učitelji GŠ Jastrebarsko, ali i učenici. No, zvijezda večeri bit će Ivan Jelić
O izvođačima i samom koncertu detaljnije ćemo vam u narednim danima pisati, a vi svakako rezervirajte datum 16.2.2024. za uživanje u ljubavno-glazbenoj čaroliji.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.